Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare informatii cadastrale

Număr anunț
DA20867395
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Furnizor / câștigător
CADASTRU TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 33950422)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.07.2018 14:05
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.