Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANSAMBLU MULTIPRIZA 5X2P+T 5M
- Număr anunț
- DA21060264
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIRSCOVENI (CUI 4395043)
- Furnizor / câștigător
- VOLTA ELECTRIC SRL (CUI RO18037606)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,60 RON
- Valoare atribuită
- 105,60 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:51
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,60 RON
din 105,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro