Ofertă acceptată Cumpărare directă

IODINE T x 200mL-Antiseptic tegumentar pe baza de povidona iodata 10% AVIZAT Nr. 2196BIO/01/08.18

Număr anunț
DA21059517
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102 RON
Valoare atribuită
102 RON
Data publicării
23.08.2018 13:15
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102 RON

din 102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.