Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA20876172
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,17 RON
Valoare atribuită
791,17 RON
Data publicării
19.07.2018 13:58
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,17 RON

din 791,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.