Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole marunte de birou

Număr anunț
DA20871766
Autoritate contractantă
Comuna Iclanzel (CUI 5584679)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.172,37 RON
Valoare atribuită
2.172,37 RON
Data publicării
19.07.2018 10:11
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.172,37 RON

din 2.172,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.