Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare de eprubete si stativ necesare Complexului La Trei Lacuri

Număr anunț
DA20870498
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211 RON
Valoare atribuită
211 RON
Data publicării
19.07.2018 09:01
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211 RON

din 211 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.