Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tricou bumbac personalizat, necesar organizarii Programului Oficial de Internship ediția a VI-a 2018
- Număr anunț
- DA21062732
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI RO36232419)
- Cod CPV
- 18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.271 RON
- Valoare atribuită
- 8.271 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 17:05
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 17:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.271 RON
din 8.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro