Ofertă acceptată Cumpărare directă

funituri birou

Număr anunț
DA21067315
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 19107858)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78,20 RON
Valoare atribuită
78,20 RON
Data publicării
24.08.2018 12:28
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78,20 RON

din 78,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.