Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISPOZITIV TRANSFER SOLUTII / SPIKE ALBASTRU CU FILTRU ANIBACTERIAN SI DE PARTICULE
- Număr anunț
- DA20863602
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 10:44
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro