Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale constructii ADV1023830

Număr anunț
DA20863087
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.141,86 RON
Valoare atribuită
4.141,86 RON
Data publicării
18.07.2018 10:18
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.141,86 RON

din 4.141,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.