- Număr anunț
- DA21062508
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA PLOIESTI (CUI 13682503)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.233,85 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 16:18
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.233,85 RON
din 1.233,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro