Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS BLACK NR. 652, CARTUS TONER 278/285A/435/436, PACHET MATERIALE REPARATII CURENTE
- Număr anunț
- DA21062425
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DAN BERINDEI (CUI 19066120)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 854,27 RON
- Valoare atribuită
- 854,27 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 16:08
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
854,27 RON
din 854,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro