Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA 2X1250X2500MM
- Număr anunț
- DA21055954
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,76 RON
- Valoare atribuită
- 192,76 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 10:08
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,76 RON
din 192,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro