Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intocmirea proiectarii in faza PTExecutie: - sistematizare prealabila amplasament (defrisari, demola
- Număr anunț
- DA20871132
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.835 RON
- Valoare atribuită
- 160.835 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 09:37
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160.835 RON
din 160.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro