Acasă · Licitații
· Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cataloage primar, gimnazial si pregatitoare
- Număr anunț
- DA21067747
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,50 RON
- Valoare atribuită
- 432,50 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:54
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432,50 RON
din 432,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro