Ofertă acceptată Cumpărare directă

panou publicitar pod Oantu

Număr anunț
DA20870708
Autoritate contractantă
Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pangarati) (CUI 2612960)
Furnizor / câștigător
HAZARD SRL (CUI RO12909684)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,32 RON
Valoare atribuită
798,32 RON
Data publicării
19.07.2018 09:12
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,32 RON

din 798,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.