Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET -PARCHET SI ACCESORII -SCOALA GIMNAZIALA CALAN CORP 1,2,3 CLADIRE

Număr anunț
DA20866784
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "OVID DENSUSIANU" CALAN (CUI 4779788)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.139,53 RON
Valoare atribuită
4.139,53 RON
Data publicării
18.07.2018 13:32
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.139,53 RON

din 4.139,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.