Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCOLANT LAMINAT

Număr anunț
DA20852902
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
PROF PRINT S.R.L. (CUI RO30153510)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,20 RON
Valoare atribuită
195,20 RON
Data publicării
17.07.2018 09:04
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,20 RON

din 195,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.