Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie
- Număr anunț
- DA20867425
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,40 RON
- Valoare atribuită
- 349,40 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 14:06
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349,40 RON
din 349,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro