Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20871128
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petelea (CUI 29038844)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,80 RON
Valoare atribuită
563,80 RON
Data publicării
19.07.2018 09:37
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,80 RON

din 563,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.