Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rola preluare tava 2 HP CLJ CM 3530 MFP

Număr anunț
DA20871081
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80 RON
Valoare finală
80 RON
Data publicării
19.07.2018 09:34
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.