Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,4% sub estimat
reparatie magazie - constructie metalica
- Număr anunț
- DA20870944
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR PETROSANI (CUI 4374857)
- Furnizor / câștigător
- GIGANT STAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 33847282)
- Cod CPV
- 45262410-8 · Lucrari de asamblare a structurilor metalice pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.000 RON
- Valoare atribuită
- 57.000 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2018 09:27
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.000 RON
din 59.000 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.