Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE MATERIALE CURATENIE
- Număr anunț
- DA20869995
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Albeni (CUI 29157306)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 881,74 RON
- Valoare atribuită
- 881,74 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 08:17
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 19:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
881,74 RON
din 881,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro