Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camin racord,Teava canalizare,piese de racordare.
- Număr anunț
- DA20864157
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOLAIESTI (CONSILIUL LOCAL GOLAIESTI) (CUI 4540577)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTURAL SRL (CUI 33375104)
- Cod CPV
- 45232440-8 · Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 11:09
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro