Ofertă refuzată Cumpărare directă

Allied-Telesys Switch 48 port 10/100/1000 TX WebSmart with 4x100/1000 SFP Bays

Număr anunț
DA21054031
Autoritate contractantă
Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
Furnizor / câștigător
TULIP COMPUTERS S.R.L. (CUI ro14171760)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505 RON
Valoare finală
1.505 RON
Data publicării
22.08.2018 17:29
Data finalizării
24.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.