Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lamele acoperire

Număr anunț
DA20875813
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,60 RON
Valoare atribuită
182,60 RON
Data publicării
19.07.2018 13:40
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,60 RON

din 182,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.