Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A GRUPURULOR DE REFRIGERARE
- Număr anunț
- DA20875066
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- MA&DEGRAFSERVICII SRL (CUI RO26267592)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.299 RON
- Valoare atribuită
- 2.299 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 13:01
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.299 RON
din 2.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro