Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vana/Cuva dezinfectie - capacitate 10 litri - capac transparent

Număr anunț
DA21064515
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
24.08.2018 09:53
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.