Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare bunuri necesare in vedeerea desfasurarii activitatii in cadrul B.S.A. Deva

Număr anunț
DA20874017
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOOLS SRL (CUI RO23614786)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.066 RON
Valoare atribuită
1.066 RON
Data publicării
19.07.2018 12:02
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066 RON

din 1.066 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.