Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare camin cultural Mihaileni
- Număr anunț
- DA21061342
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAILENI (PRIMARIA MIHAILENI) (CUI 4700090)
- Furnizor / câștigător
- AGNES CONSTRUCT SIB S.R.L. (CUI RO25438104)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.386 RON
- Valoare atribuită
- 35.386 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 14:46
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.386 RON
din 35.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro