Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet cadouri Ziua localitatii-23 buc

Număr anunț
DA20873179
Autoritate contractantă
COMUNA (PRIMARIA JILAVELE) (CUI 4365174)
Furnizor / câștigător
ELGED SRL (CUI 16270205)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,50 RON
Valoare atribuită
586,50 RON
Data publicării
19.07.2018 11:17
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,50 RON

din 586,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.