Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICROSOFT OFFICE HOME & BUSINESS 2016 + instalare

Număr anunț
DA20872972
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SECURITY SRL (CUI 35932112)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
19.07.2018 11:08
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.