Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAP BARA JTE1136 LOGAN STG
- Număr anunț
- DA21060755
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,03 RON
- Valoare atribuită
- 63,03 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 14:15
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,03 RON
din 63,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro