Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE - STICLARIE DE LABORATOR conf. anunț nr.ADV1028940/09.08.2018 Spitalul Or. Videle

Număr anunț
DA21060563
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.183 RON
Valoare atribuită
3.183 RON
Data publicării
23.08.2018 14:06
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.183 RON

din 3.183 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.