Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMBUR FRANA DOKKER
- Număr anunț
- DA20871613
- Autoritate contractantă
- R1096128 Compania APA Brasov
- Furnizor / câștigător
- MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 10:04
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro