Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii cladire sediu administrativ si sistem de climatizare Primaria Galda de Jos
- Număr anunț
- DA21059628
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- AMELIS INSTAL SRL (CUI RO27086934)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.850 RON
- Valoare atribuită
- 395.850 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:21
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
395.850 RON
din 395.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro