Ofertă acceptată
Cumpărare directă
carte tipărită – noutati editoriale 2018 pentru completarea fondului de carte al Bibliotecii
- Număr anunț
- DA20869450
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- IŞFAN N. ILIE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32998791)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.357 RON
- Valoare atribuită
- 5.357 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 16:29
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.357 RON
din 5.357 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro