Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICHID PARBRIZ 5L si ULEI MOTOR 10W40 5L

Număr anunț
DA20869290
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
AUTO VOICU S.R.L. (CUI RO13340675)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,28 RON
Valoare atribuită
361,28 RON
Data publicării
18.07.2018 16:02
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,28 RON

din 361,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.