Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARBITON SECURA MAX 6MM (6MP/PAC)

Număr anunț
DA20867399
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS TEUTSCH (CUI 29340779)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,32 RON
Valoare atribuită
70,32 RON
Data publicării
18.07.2018 14:05
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,32 RON

din 70,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.