Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Executie lucrari obiectiv REABILITARE TERMICA SEDIU PRIMARIE
- Număr anunț
- DA20865530
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BALENI (CUI 4280060)
- Furnizor / câștigător
- BIOLAND STEJARUL CONS S.R.L. (CUI 33444816)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.112 RON
- Valoare atribuită
- 163.720,82 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2018 12:19
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163.720,82 RON
din 164.112 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 391,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.