Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat

PRESOSTAT APA TELEMECANIQUE, XMP, PT. POMPA, 12 BAR; 240 V, 20A; 1/4"F

Număr anunț
DA21054615
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,86 RON
Valoare atribuită
126,05 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
23.08.2018 08:39
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 142,86 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 16,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.