Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Igienizare Zugraveli
- Număr anunț
- DA20858820
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuțaș (CUI 13446448)
- Furnizor / câștigător
- SUTO ROBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 24789271)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.729,71 RON
- Valoare atribuită
- 38.729,71 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 14:19
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.729,71 RON
din 38.729,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro