Ofertă refuzată Cumpărare directă

KIT PIESE BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
DA20856702
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Furnizor / câștigător
MYRA AUTO TRANS SRL (CUI RO18837323)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,31 RON
Valoare finală
563,31 RON
Data publicării
17.07.2018 12:20
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.