Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Samsung MLT D116L / 2825

Număr anunț
DA21067093
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236 RON
Valoare atribuită
236 RON
Data publicării
24.08.2018 12:16
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236 RON

din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.