Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie cartuş toner lexmark mx417 de

Număr anunț
DA21065328
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ADMINISTRARE A MARILOR CONTRIBUABILI (CUI 35370812)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.490 RON
Valoare atribuită
17.490 RON
Data publicării
24.08.2018 10:39
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.490 RON

din 17.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.