Atribuită Cumpărare directă

CURS NOTIUNI FUNDAMENTALE DE IGIENA

Număr anunț
DA35210823
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
LIRA COP CREATIVE S.R.L. (CUI 18144190)
Cod CPV
80320000-3 · Servicii de formare profesionala in domeniul medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.462 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.462 RON