Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner CANON I 3010, CRG 725 şi fax IL 170 , CRG 728

Număr anunț
DA20874951
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,30 RON
Valoare atribuită
256,30 RON
Data publicării
19.07.2018 12:54
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,30 RON

din 256,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.