Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2712DW, A4, Duplex, Wireless

Număr anunț
DA20869330
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala com. Ipotesti (CUI 25306197)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,21 RON
Valoare atribuită
546,21 RON
Data publicării
18.07.2018 16:08
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,21 RON

din 546,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.