Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA20871339
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr.7 Brasov (CUI 29345423)
Furnizor / câștigător
HYDROCONSS IZO S.R.L. (CUI 37260603)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
19.07.2018 09:49
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.