Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fax Panasonic KX-FT988FX-B,Multifunctional Laser Lexmark MX317DN fax, A4,Telefon digital Ericsson 42
- Număr anunț
- DA21060740
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,35 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,35 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 14:14
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.403,35 RON
din 8.403,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro